F20J50KE
Artikelnummer:
F20J50KE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 20W
Datablad:
F20J50KE.pdf
Introduktion
köpa F20J50KE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm)
Serier:Stackohm® 250
Motstånd (ohm):50k
Power (Watts):20W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Flat Oval
Andra namn:OHF20J50KE
OHF20J50KE-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Flange Braces, Right Angle
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:F20J50KE
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.375" (9.53mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 50K OHM 5% 20W