F55J20KE
Artikelnummer:
F55J20KE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 20K OHM 5% 55W
Datablad:
F55J20KE.pdf
Introduktion
köpa F55J20KE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm)
Serier:Stackohm® 250
Motstånd (ohm):20k
Power (Watts):55W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Flat Oval
Andra namn:OHF55J20KE
OHF55J20KE-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Flange Braces, Right Angle
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:F55J20KE
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.563" (14.29mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 20K OHM 5% 55W