köpa FF630 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 550V |
| Storlek / Dimension: | 2.913" Dia x 3.051" L (74.00mm x 77.50mm) |
| Serier: | FF |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 2000 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FF630 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 630A 550VAC/400VDC |
| Nuvarande omdöme: | 630A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 80kA |
| godkännanden: | - |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |