köpa FHAC0002ZXJC med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 32V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Wire Leads |
| Serier: | FHAC |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Free Hanging In Line |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FHAC0002ZXJC |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Blade |
| Säkringsstorlek: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | ATC, ATO |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 30A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Beskrivning: | FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |