köpa FHJC1002G med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 58V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Wire Leads |
| Serier: | JCASE® |
| Andra namn: | F6109 FHJC1002G-ND |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Free Hanging In Line |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FHJC1002G |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Blade |
| Säkringsstorlek: | - |
| För användning med / relaterade produkter: | JCASE® |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 60A 58V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Beskrivning: | FUSE HLDR BLADE 58V 60A IN LINE |
| Nuvarande omdöme: | 60A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |