köpa FL11T5 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 27000V (27kV) |
| Storlek / Dimension: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Serier: | Edison™ |
| Respons tid: | Slow |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Fuse Link |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FL11T5 |
| Säkringstyp: | Fuse Link |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE LK CPS T 005A NRB 23" |
| Nuvarande omdöme: | 5A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | - |
| godkännanden: | - |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |