köpa FMB-G19L med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 810mV @ 4A |
|---|---|
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max): | 90V |
| Leverantörs Device Package: | TO-220-F2 |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-220-2 Full Pack |
| Andra namn: | FMB-G19L DK |
| Driftstemperatur - korsning: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FMB-G19L |
| Utvidgad beskrivning: | Diode Schottky 90V 4A Through Hole TO-220-F2 |
| Diodtyp: | Schottky |
| Beskrivning: | DIODE SCHOTTKY 90V 4A TO220-2 |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 5mA @ 90V |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io): | 4A |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |