köpa FMMT415TD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 1mA, 10mA |
| Transistortyp: | NPN - Avalanche Mode |
| Leverantörs Device Package: | SOT-23-3 |
| Serier: | - |
| Effekt - Max: | 330mW |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andra namn: | FMMT415TDDKR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FMMT415TD |
| Frekvens - Övergång: | 40MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Avalanche Mode 100V 500mA 40MHz 330mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beskrivning: | TRANS NPN 100V 0.5A SOT23-3 |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 25 @ 10mA, 10V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |