köpa FMMT625TC med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 150V |
|---|---|
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 50mA, 1A |
| Transistortyp: | NPN |
| Leverantörs Device Package: | SOT-23-3 |
| Serier: | - |
| Effekt - Max: | 625mW |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | FMMT625TC |
| Frekvens - Övergång: | 135MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 150V 1A 135MHz 625mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beskrivning: | TRANS NPN 150V 1A SOT23-3 |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 200mA, 10V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max): | 100nA |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |