köpa FN356-50-33 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsmatning DC: | - |
|---|---|
| Spänningsgräns AC (fas till fas): | 440V |
| Spänningsgräns AC (fas till mark / neutral): | 250V |
| Spänningssignal AC: | - |
| Avslutningsstil: | Terminal Block |
| Serier: | FN 356 |
| Andra namn: | 290-385 800484 817-1165 FN 356 - 50 -33 FN3565033 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FN356-50-33 |
| Induktans: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filtertyp: | Three Phase (Wye) |
| Beskrivning: | LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT |
| Nuvarande: | 50A |
| Konfiguration: | Single Stage |
| godkännanden: | CSA, ENEC, UR |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |