köpa HA1-5330-5 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | ±10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 200µV |
| Leverantörs Device Package: | 14-CERDIP |
| Slew Rate: | 90 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | Q9643100 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 75°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | HA1-5330-5 |
| Gain Bandwidth Product: | 4.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Sample and Hold Amplifier 1 Circuit 14-CERDIP |
| Beskrivning: | IC OPAMP SMPL HLD 4.5MHZ 14CDIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 19mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 10mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 20nA |
| Förstärkare Typ: | Sample and Hold |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |