köpa HC3-H-DC110V med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 88 VDC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 11 VDC |
| Avslutningsstil: | Plug In |
| Kopplingsspänning: | 250VAC - Max |
| Serier: | HC |
| Frigöringstid: | 5ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Bulk |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 10ms |
| Monteringstyp: | Socketable |
| Tillverkarens varunummer: | HC3-H-DC110V |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 110V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 7A |
| Kontaktmaterial: | Silver Alloy |
| Kontaktformulär: | 3PDT (3 Form C) |
| Spolspänning: | 110VDC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 10 kOhms |
| Spolkraft: | 1 W |
| Spolström: | 10mA |