köpa HCF4054BEY med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 16-DIP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | HCF4054BEY |
| Gränssnitt: | - |
| Bildskärmstyp: | LCD |
| Siffror eller tecken: | - |
| Beskrivning: | IC LCD DRIVER 4SEG W/LATCH 16DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | - |
| Konfiguration: | 4 Segment |
| Email: | [email protected] |