köpa HM54-50R86VLF med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Toroidal |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.640" Dia x 0.300" W (16.25mm x 7.61mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | HM54 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 155°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | - |
| Tillverkarens varunummer: | HM54-50R86VLF |
| Induktans: | 860nH |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 860nH Unshielded Toroidal Inductor 27A 1.6 mOhm Max Radial |
| Beskrivning: | FIXED IND 860NH 27A 1.6 MOHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 1.6 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 27A |
| Nuvarande - Mättnad: | 27A |
| Email: | [email protected] |