köpa HPA00900AIDCNR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - ingång: | 0 V ~ 26 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | SOT-23-8 |
| Serier: | - |
| Sensing Method: | High-Side |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-8 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | HPA00900AIDCNR |
| Fungera: | Current Monitor |
| Utvidgad beskrivning: | Current Monitor Regulator High-Side 10mA SOT-23-8 |
| Beskrivning: | IC CURR/PWR MONITOR 1% SOT23-8 |
| Aktuell - utgång: | 10mA |
| Noggrannhet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |