INA154UA/2K5
Artikelnummer:
INA154UA/2K5
Tillverkare:
Beskrivning:
IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Datablad:
INA154UA/2K5.pdf
Introduktion
köpa INA154UA/2K5 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±):8 V ~ 36 V, ±4 V ~ 18 V
Spänning - Ingångsförskjutning:100µV
Leverantörs Device Package:8-SOIC
Slew Rate:14 V/µs
Serier:-
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Utmatningstyp:-
Driftstemperatur:-40°C ~ 85°C
Antal kretsar:1
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):3 (168 Hours)
Tillverkarens varunummer:INA154UA/2K5
Utvidgad beskrivning:Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Beskrivning:IC OPAMP DIFF 3.1MHZ 8SOIC
Nuvarande - Tillförsel:2.4mA
Ström - Utgång / kanal:60mA
Förstärkare Typ:Differential
-3db bandbredd:3.1MHz