köpa IQ82C55AZ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 44-MQFP (10x10) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 44-QFP |
| Utmatningstyp: | Open Drain |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal I / O: | 24 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | IQ82C55AZ |
| Avbryt utgången: | No |
| Gränssnitt: | Parallel |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10) |
| Beskrivning: | IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP |
| Nuvarande - Utgångskälla / Sink: | 2.5mA |