köpa ISL9491AERZ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 11 V ~ 16 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 8 V ~ 11 V |
| Leverantörs Device Package: | 16-QFN (4x4) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | ISL9491AERZ |
| Utvidgad beskrivning: | - Converter, Satellite Set-Top Box Designs Voltage Regulator IC 1 Output 16-QFN (4x4) |
| Beskrivning: | IC REG SGL LNB CONTROL 16QFN |
| tillämpningar: | Converter, Satellite Set-Top Box Designs |
| Email: | [email protected] |