köpa IXDD409YI med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 35 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | TO-263 (D²Pak) |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Andra namn: | Q2203437 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Tillverkarens varunummer: | IXDD409YI |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 0.8V, 3.5V |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Gate Type: | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting TO-263 (D²Pak) |
| Driven konfiguration: | Low-Side |
| Beskrivning: | IC HIGH CURR GATE DRVR 9A TO-263 |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 9A, 9A |
| Kanaltyp: | Single |
| Email: | [email protected] |