köpa IXTY01N80 med BYCHPS
Köp med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 25µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverantörs Device Package: | TO-252AA |
| Serier: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 50 Ohm @ 100mA, 10V |
| Effektdissipation (Max): | 25W (Tc) |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | IXTY01N80 |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 60pF @ 25V |
| Gate Laddning (Qg) (Max) @ Vgs: | 8nC @ 10V |
| FET-typ: | N-Channel |
| FET-funktionen: | - |
| Utvidgad beskrivning: | N-Channel 800V 100mA (Tc) 25W (Tc) Surface Mount TO-252AA |
| Avlopp till källspänning (Vdss): | 800V |
| Beskrivning: | MOSFET N-CH 800V 0.1A TO-252AA |
| Ström - Kontinuerlig avlopp (Id) @ 25 ° C: | 100mA (Tc) |
| Email: | [email protected] |