köpa JAN1N4488US med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Zener (Nom) (Vz): | 91V |
|---|---|
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 1V @ 200mA |
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | D-5A |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Effekt - Max: | 1.5W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | SQ-MELF, A |
| Andra namn: | 1086-18041 1086-18041-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | JAN1N4488US |
| Impedans (Max) (Zzt): | 200 Ohm |
| Utvidgad beskrivning: | Zener Diode 1.5W ±5% Surface Mount D-5A |
| Beskrivning: | DIODE ZENER 91V 1.5W D-5A |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 250nA @ 72.8V |
| Email: | [email protected] |