köpa JAN1N6674R med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 1.55V @ 20A |
|---|---|
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max): | 500V |
| Leverantörs Device Package: | TO-254AA |
| Fart: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500/617 |
| Omvänd återställningstid (trr): | 35ns |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Andra namn: | 1086-16028 1086-16028-MIL |
| Driftstemperatur - korsning: | 200°C (Max) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | JAN1N6674R |
| Utvidgad beskrivning: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 500V 15A Through Hole TO-254-3, TO-254AA (Straight Leads) |
| Diodtyp: | Standard |
| Diodkonfiguration: | 1 Pair Common Cathode |
| Beskrivning: | DIODE GEN PURP 500V 15A D5D |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 50µA @ 400V |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io) (per Diod): | 15A |
| Email: | [email protected] |