köpa KAC-50 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 600V |
| Storlek / Dimension: | 0.813" Dia x 2.750" L (20.65mm x 69.85mm) |
| Serier: | KAC |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | KAC-50 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CYLINDRICAL |
| Nuvarande omdöme: | 50A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA |
| godkännanden: | UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |