köpa KNF21100C65DA3TS med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 25V |
|---|---|
| värden: | C = 65pF |
| Typ: | Low Pass |
| Teknologi: | LC |
| Storlek / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serier: | KNF, Kyocera |
| Motstånd - kanal (ohm): | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Andra namn: | 1253-1077-2 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | - |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | KNF21100C65DA3TS |
| Höjd: | 0.037" (0.95mm) |
| Filterorder: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LC EMI Filter Low Pass C = 65pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD-skydd: | No |
| Beskrivning: | FILTER LC 65PF 100MHZ SMD |
| Nuvarande: | 150mA |
| Center / Cutoff Frequency: | 100MHz (Cutoff) |
| Dämpningsvärde: | 20dB @ 450MHz ~ 950MHz |
| tillämpningar: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |