L225J3K0
Artikelnummer:
L225J3K0
Beskrivning:
RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
19202 Pieces
Datablad:
L225J3K0.pdf
Introduktion
köpa L225J3K0 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):3k
Power (Watts):225W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Andra namn:OHL225J3K0
OHL225J3K0-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L225J3K0
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W