L25J2R0E
L25J2R0E
Artikelnummer:
L25J2R0E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 25W
Datablad:
L25J2R0E.pdf
Introduktion
köpa L25J2R0E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±400ppm/°C
Storlek / Dimension:0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):2
Power (Watts):25W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L25J2R0E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Flame Retardant Coating, Safety
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 2 OHM 5% 25W