köpa L4969URTR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 6 V ~ 28 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | PowerSO-20 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | L4969URTR |
| Gränssnitt: | Serial |
| Utvidgad beskrivning: | Keypads and Alarm Systems Interface PowerSO-20 |
| Beskrivning: | IC TXRX 5V 180MA PWRSO20 |
| tillämpningar: | Keypads and Alarm Systems |
| Email: | [email protected] |