köpa LA100P301 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 750V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 1000V (1kV) |
| Storlek / Dimension: | 2.000" Dia x 3.469" L (50.80mm x 88.10mm) |
| Serier: | POWR-GARD® LA100P |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andra namn: | LA100P30-1 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LA100P301 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CARTRIDGE 30A 1KVAC/750VDC |
| Nuvarande omdöme: | 30A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 100kA |
| godkännanden: | UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |