köpa LA15QS2004 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 150V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 150V |
| Storlek / Dimension: | 1.130" Dia x 1.161" L (28.70mm x 29.50mm) |
| Serier: | POWR-GARD® LA15QS |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andra namn: | LA15QS200-4 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LA15QS2004 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CARTRIDGE 200A 150VAC/VDC |
| Nuvarande omdöme: | 200A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 100kA |
| godkännanden: | UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |