köpa LA30QS504 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 300V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 300V |
| Storlek / Dimension: | 0.811" Dia x 1.630" L (20.60mm x 41.40mm) |
| Serier: | POWR-GARD® LA30QS |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andra namn: | LA30QS50-4 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 11 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LA30QS504 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CARTRIDGE 50A 300VAC/VDC |
| Nuvarande omdöme: | 50A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA |
| godkännanden: | UR |
| tillämpningar: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |