köpa LF411ACH/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 10 V ~ 44 V, ±5 V ~ 22 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 300µV |
| Leverantörs Device Package: | TO-99-8 |
| Slew Rate: | 15 V/µs |
| Serier: | BI-FET II™ |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-99-8 Metal Can |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | *LF411ACH *LF411ACH/NOPB LF411ACH LF411ACH-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LF411ACH/NOPB |
| Gain Bandwidth Product: | 4MHz |
| Utvidgad beskrivning: | J-FET Amplifier 1 Circuit TO-99-8 |
| Beskrivning: | IC OPAMP JFET 4MHZ TO99-8 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.8mA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 50pA |
| Förstärkare Typ: | J-FET |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |