köpa LFC600603CID med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 600V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Box Lug |
| Serier: | LF |
| Andra namn: | F6823 LFC60060-3CID LFC600603CID-ND |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 3 |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LFC600603CID |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 0.406" Dia x 1.496" L (10.3mm x 38mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | Class CD |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 60A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivning: | FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL |
| Nuvarande omdöme: | 60A |
| Kontaktmaterial: | Copper Alloy |
| Kontakt Slutför: | Tin |
| Email: | [email protected] |