köpa LFR600602CID med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 600V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Box Lug |
| Serier: | LFR |
| Andra namn: | LFR60060-2CID |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | DIN Rail |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LFR600602CID |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | Class R |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 60A 600V 2 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Beskrivning: | FUSE BLOK CART 600V 60A DIN RAIL |
| Nuvarande omdöme: | 60A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |