köpa LLG2E182MELC45 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 250V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serier: | LLG |
| Ripple Current: | 4.55A @ 120Hz |
| Andra namn: | 493-7224 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 27 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LLG2E182MELC45 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.850" (47.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 1800µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP |
| Kapacitans: | 1800µF |