köpa LLG2W121MELZ25 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serier: | LLG |
| Ripple Current: | 930mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In |
| Andra namn: | 493-7241 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 23 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LLG2W121MELZ25 |
| Livstid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP |
| Kapacitans: | 120µF |