köpa LM2469TA/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 60 V ~ 85 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | TO-220-9 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-220-9 Formed Leads |
| Andra namn: | *LM2469TA *LM2469TA/NOPB LM2469TA LM2469TA-ND |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM2469TA/NOPB |
| Gränssnitt: | - |
| Bildskärmstyp: | CRT |
| Siffror eller tecken: | - |
| Beskrivning: | IC MONOLITHIC TRIPLE TO-220-9 |
| Nuvarande - Tillförsel: | 8mA |
| Konfiguration: | - |
| Email: | [email protected] |