köpa LM2485NA/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 170 V ~ 230 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-DIP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andra namn: | *LM2485NA *LM2485NA/NOPB LM2485NA LM2485NA-ND LM2485NANOPB LM2485NANOPB-ND |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM2485NA/NOPB |
| Gränssnitt: | - |
| Bildskärmstyp: | CRT |
| Siffror eller tecken: | - |
| Beskrivning: | IC TRIPLE BIAS CLAMP 220V 24-DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.1mA |
| Konfiguration: | - |
| Email: | [email protected] |