köpa LM25019MR/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 1.225V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 40V |
| Spänning - Ingång (Min): | 7.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 48V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 8-SO PowerPad |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | 296-35777-5 LM25019MR/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM25019MR/NOPB |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | Up to 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.225V 1 Output 100mA 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivning: | IC REG BUCK ADJ 0.1A 8SOPWRPAD |
| Aktuell - utgång: | 100mA |
| Email: | [email protected] |