köpa LM25056PSQE/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 17 V |
|---|---|
| Spänning - I / O-låg: | 0.9V |
| Spänning - I / O Hög: | 2.1V |
| Leverantörs Device Package: | 24-WQFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-40160-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Mätartyp: | Single Phase |
| Mätfel: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM25056PSQE/NOPB |
| Inputimpedans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Single Phase Meter IC 24-WQFN (4x5) |
| Beskrivning: | IC PWR MGMT W/PMBUS 24WQFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.7mA |
| Email: | [email protected] |