köpa LM25066PSQE/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-WQFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | LM25066PSQE/NOPBTR LM25066PSQENOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM25066PSQE/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | Base Station-Networking Line Cards, Servers PMIC 24-WQFN (4x5) |
| Beskrivning: | IC POWER MANAGEMENT 24WQFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 5.8mA |
| tillämpningar: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |