köpa LM25069PMM-2/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.9 V ~ 17 V |
|---|---|
| Typ: | Hot Swap Controller |
| Leverantörs Device Package: | 10-VSSOP |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Andra namn: | LM25069PMM-2 LM25069PMM-2-ND LM25069PMM-2/NOPBTR LM25069PMM2NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM25069PMM-2/NOPB |
| Intern strömbrytare: | No |
| Funktioner: | Auto Retry |
| Funktionsnålar: | OVLO, PGD, TIMER, (UVLO, EN) |
| Utvidgad beskrivning: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 10-VSSOP |
| Beskrivning: | IC CTLR POS HOTSWAP AUTO 10MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.6mA |
| Ström - Utgång (Max): | - |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |