köpa LM2639MX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andra namn: | *LM2639MX *LM2639MX/NOPB LM2639MX LM2639MX-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | LM2639MX/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | Multiphase Controller PMIC 24-SOIC |
| Beskrivning: | IC CTRLR MULTIPHASE PWM 24-SOIC |
| Nuvarande - Tillförsel: | 4.3mA |
| tillämpningar: | Multiphase Controller |
| Email: | [email protected] |