köpa LM319H/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 8mV @ ±15V |
| Typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | TO-100-10 |
| Serier: | - |
| Utbredningsfördröjning (Max): | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-100-10 Metal Can |
| Utmatningstyp: | DTL, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| Andra namn: | *LM319H *LM319H/NOPB LM319H LM319H-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal element: | 2 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM319H/NOPB |
| hysteres: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator General Purpose DTL, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL TO-100-10 |
| Beskrivning: | IC COMPARATOR DUAL HS TO-100-10 |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 12.5mA |
| Ström - Utgång (Typ): | - |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 1µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |