köpa LM337HVH/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | -1.2 V ~ -47 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | -4.2 V ~ -50 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverantörs Device Package: | TO (NDT) |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Negative Adjustable |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Andra namn: | *LM337HVH *LM337HVH/NOPB LM337HVH LM337HVH-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM337HVH/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output -1.2 V ~ -47 V 500mA TO (NDT) |
| Beskrivning: | IC REG LINEAR ADJ 0.5A TO3 |
| Aktuell - utgång: | 500mA |
| Aktuell - Gräns (Min): | 500mA |
| Email: | [email protected] |