köpa LM3432SQX med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 6V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 40V |
| Spänning - utgång: | 80V |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 24-WQFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 6 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM3432SQX |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 6 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 40mA 24-WQFN (4x5) |
| mörkläggning: | Analog, PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24WQFN |
| Ström - Utgång / kanal: | 40mA |
| tillämpningar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |