köpa LM3590MF/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 6V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 12.6V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | Linear |
| Topologi: | - |
| Leverantörs Device Package: | SOT-23-5 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SC-74A, SOT-753 |
| Andra namn: | LM3590MF LM3590MF/NOPBTR LM3590MFTR LM3590MFTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM3590MF/NOPB |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 20mA SOT-23-5 |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRVR LIN DIM 20MA SOT23-5 |
| Ström - Utgång / kanal: | 20mA |
| tillämpningar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |