köpa LM4731TA/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 20 V ~ 56 V, ±10V ~ 28 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | TO-220-15 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-220-15 Formed Leads |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | *LM4731TA *LM4731TA/NOPB LM4731TA LM4731TA-ND |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 25W x 2 @ 8 Ohm |
| Tillverkarens varunummer: | LM4731TA/NOPB |
| Funktioner: | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB TO-220-15 |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR 25W AB TO220-15 |
| Email: | [email protected] |