köpa LM4839LQ/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | 28-WQFN (5x5) |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Andra namn: | LM4839LQ LM4839LQ/NOPBTR LM4839LQTR LM4839LQTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.2W x 2 @ 3 Ohm; 95mW x 2 @ 32 Ohm |
| Tillverkarens varunummer: | LM4839LQ/NOPB |
| Funktioner: | Bass Boost, Depop, Input Multiplexer, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class AB 28-WQFN (5x5) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR 2.2W STER 28QFN |
| Email: | [email protected] |