köpa LM4927SD/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | 8-WSON (3x3) |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 1-Channel (Mono) |
| Andra namn: | 296-36638-2 LM4927SD LM4927SD/NOPBTR LM4927SD/NOPBTR-ND LM4927SDNOPB LM4927SDNOPBTR LM4927SDNOPBTR-ND LM4927SDTR LM4927SDTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.5W x 1 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM4927SD/NOPB |
| Funktioner: | Depop, Differential Inputs, Shutdown, Thermal Protection |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class AB 8-WSON (3x3) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR 2.5W MONO 8WSON |
| Email: | [email protected] |