köpa LM4952TSX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 9.6 V ~ 16 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | DDPAK/TO-263-9 |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-263-10 (9 Leads + Tab) |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | 296-41307-2 LM4952TSX LM4952TSX-ND LM4952TSX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 3.8W x 2 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM4952TSX/NOPB |
| Funktioner: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB DDPAK/TO-263-9 |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR 3.8W AB TO263-9 |
| Email: | [email protected] |